Melike Hanım,fiyatların neye göre belirlendiğini soruyor

Fiyatlar lazer uygulanacak bölgeye göre değişir.Kısaca;bölgenin genişliği, tüy yoğunluğu fiyatta esas belirleyicidir.Bazı danışanlarımızın sandığının aksine, atış sayısı bir kriter değildir

Diet Time  /  15 Ağustos 2016
Devamı

Ayşin Hanım’ın sorusu:Tanıtımlarınızda seans ,paket program gibi tabirler görüyorum.Paket program ne demektir? Eğer paket program alırsam her ay düzenli olarak gelmek durumunda mıyım?

Seans deyince tek bir uygulamadan bahsediyoruz.Paket program ise 6+6 olmak üzere toplam 12 seanstan oluşmaktadır.İlk seansınız yapıldıktan sonra 15.günde kontrol seansı ve uygulaması yapılır ve ondan da 1 ay sonra 2.seansa davet edilirsiniz.Bundan sonra ise tüylerinizdeki dökülmeye,çıkma sürelerine bağlı olarak değişmek üzere 4-8 haftada bir çağrılırsınız.

Diet Time  /  15 Ağustos 2016
Devamı

Didem Hanım lazer epilasyon uygulaması sırasında ağrı duyulup duyulmadığını soruyor:

Lazer epilasyon yaptırırken bir şey hissedeceksiniz,ama buna ağrı demek ne kadar doğru tartışılır.Bazı danışanlarımız hissetiklerini bir nevi ısırık hissi diye tarif ederken bazıları da gerilmiş bir paket lastiğinin deriye çarpması ile oluşan yanma hissine benzer bir acı duyduklarını söylediler.Ağrı-acı eşiğinin herkeste farklı olduğunu da düşünerek bir şey söylemek gerekirse;asla katlanamayacağınız bir acı olmayacak fakat hafif bir sızı duyabilirsiniz.

Diet Time  /  15 Ağustos 2016
Devamı

Gizem Hanım’ın sorusu: -Uzun zamandır batıklardan yakınıyorum.Lazerin batıkları iyileştirdiğini duydum.Ne kadar doğru?

Doğru duymuşsunuz.Lazer batıkların tedavisinde güvenle kullanılmaktadır ve dermatologlar tarafından da bu amaçla kullanılması önerilmektedir. Kılı kökünden etkileyen bir işlem olduğu için batıkların giderilmesinde çok iyi sonuçlar almaktayız.

Diet Time  /  10 Ağustos 2016
Devamı

-Hormonal sorunlara bağlı olarak aşırı tüylenme sorunu yaşıyorum.Bu gibi durumlarda lazer işe yarıyor mu?

Elbette..Hatta lazer epilasyon bu durumda tedavinin bir parçası olarak yer almakta.Tabii ki öncelikle bir endokrinoloji uzmanının konsültasyonu gerekir.Uzmanınızın önerdiği diğer tedavilerle beraber lazer epilasyon yaptırmanız sizi istenilen sonuca daha sağlıklı bir şekilde ulaştırır.

Diet Time  /  10 Ağustos 2016
Devamı

1 2 3 4 5
top